2009 m. rugsėjo 28 d.

Įstojau į armiją

Toks pavadinimas, nes užsiregistravau į krikščionišką forumą Army 777, kurį pakūrė geras senų laikų bičiulis Benas. Forumas skirtas krikščioniškos muzikos mėgėjams ir visokio pobūdžio neformalams. Benas, kaip rokeris ir metalistas, sukūrė atitinkamą aplinką. Tačiau ten diskutuojama ne vien tik apie muziką, bet ir bendrai apie krikščionišką dvasingumą, renginius, pomėgius, laisvalaikį ir pan.

Užsiregistravęs ir sau atitinkamą avatarą pasirinkau. Ir ko gi aš ne metalistas? Ir instrumentą gerą turiu - smagiai pjauna. O jei reikia - ir mušamaisiais galiu. Kai paimu perforatorių, tai ir ritmas geras, o kaip praeinu per betoną - viskas gabalais išlaksto :)

5 komentarai:

 1. Dėl įrankio avatare - girdėjau pavadinimą „siaubiapjūklis“, vienoje įmonėje tik taip ir vadindavo :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nu tas army 777 toks fainas saitas ale mano galva gana toks vaikiskas :).Na tipo vaikiskumas toks,noris padukt,skambiai pasivadint :).777 :)))Man ta numerologija zinai tai.... :)
  As tai megstu padukt bet jau ganetinai apsispakajinau zinai :).Nezaidziu jau Dievo kario ir metalisto,ar pan :).Tai jau praeitis.Pries kokiu 15 metu buvo pats tas :).

  AtsakytiPanaikinti
 3. katalikai dabar darys viska, kad tik jaunima patraukt, turbut ir juodasias misias laikytu

  AtsakytiPanaikinti
 4. Rolandai, negi taip sunku patikėti, kad žmonės kažką ir iš idėjos gali daryti?
  Be to šis projektas ne katalikiškas, o ekumeninis :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Silverbladesausio 04, 2010

  Man irgi siaubapjūklis skamba kietai ;)

  AtsakytiPanaikinti

Vieno tokio žmogaus dienoraštis © Adaptuotas 2008 Dicas Blogger šablonas.

TOPO