2006 m. birželio 4 d.

baisu nebaisu

Aš kaip visada pavėluotai. Šį kartą noriu grįžti prie Eurovizijos. Na, ir aišku, apie nugalėtojus Lordi. Skaičiau, kad tiek Suomijoje, tiek Graikijoje krikščionys buvo baisiausiai pasipiktinę ir protestavo prieš jų dalyvavimą „nuostabiajame“ Eurovizijos konkurse. Na, išties baisokai chebrytė atrodo, o ir tekstai ne visai aiškūs. O ir tėvai skundžiasi, kad dabar vaikai gali išsigąsti. Šiaip jei čia būtų tik teoriniai pasvarstymai, tai aš nesivarginčiau rašyti, nes nieko naujo nepasakysiu. Parašyti išprovokavo mažoji Elzytė. Taigi, kaip Lordi pasiteisina prieš tėvelius. Ogi jie aiškina, kad vaikai jų visai nebijo. Bijo dažniau tėveliai ir dar dažniau mamytės. O vaikams tai tarsi atgaivintos lėlės. Ir negaliu su jais nesutikti. Mūsų Elzė didžiausia Lordžių fanė. Tiek merginai patiko Lordžiai, kad po to pamačiusi jų kaukėtas nuotraukas žurnale, atsivertusi tą puslapį kelias dienas vaikščiojo įsitvėrus: -"Lordi!".
Ką gi, o dėl turinio, - bent jau patys muzikantai savęs nelaiko jokiais šėtonistais ir net teigia taikantys ne į pragarą, o į dangų. Na taip, personažai jų labai neaiškus, bet jie patys atrodo didelio turinio į šiuos tarpusavyje nesusijusius personažus nededa. O mūsiškiai eurovizininkai pastebėjo, kad šie vyrukai baisiomis kaukėmis buvo tikresni žmonės už daugelį kitų nupudruotų Eurovizijos barbių. Jų kaukės parodė dvasinį Eurovizijos veidą. Kažkodėl ir man norisi pritarti.
Kai taip dažnas mūsų visuomenėje gražus nupudruotas įvaizdis pristatomas kaip kažkas gražaus ir gero, tai taip smagiai aš atsigaunu pažiūrėjęs "Adamsų šeimynėlę". Turiu mintyje ne serialą, kuris gerokai išpūstas ir kartojasi, bet kelis vaidybinius filmus. Ten irgi imidžas lyg ir nelabai patrauklus, bet pažiūrėjęs negali nepastebėti, kad tie išoriniai blogiukai turi savyje daugiau meilės už visus teisingo imidžo atstovus.
Ko gero mes visi norime panašiai kaip Oskaro Vaildo personažas Dorianas Grėjus, kad mūsų išorinis veidas visada būtų matomas kaip pats puikiausias. O tikrąjį moralinį veidą slepiame užrakintą kur nors palėpėje ar rūsy. O galbūt tikrąjį moralinį veidą pasiėmę su savimi į viešumą, galėtume lengviau jį pakeisti iš esmės. Ir nereikėtų tiek daug savo gyvenimo investuoti į pudros pramonę...?

6 komentarai:

 1. as vistiek nusiteikusi pries lordzius :)
  man nepatiko vien tik ju dainos antra eilute. "Saints will be crippled". rodos tiksliai parasiau :)
  zodziu.. :)nepatiko man :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškasbirželio 05, 2006

  keisti man tie lordi, tokie krikscioniski zodziais kazkiek ir antikrikscioniski isvaizda.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Gerai pagavai tai, kad isores grazumas anaiptol dar nereiskia grazumo is viso

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonime,
  gincyciausi ar tikrai krikscioniski zodziai... :)
  vien tai, kad yra zodis Aleliuja tikrai nereiskia,kad zodziai krikscioniski :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškasbirželio 14, 2006

  Vargu ar galeciau izvelgti ka nors daugiau nei komercija. Idomu/patrauklu but "kitokiu" tol, kol nesi tiek pat "kitoks" kaip kiti. Pabodo zmonems tas "barbiu ir barbinu konkursas", kaip kazkas sake. Ateina laikas, kai zmones pagaliau nuseka paskui "kitokesni" nei tu. O tikrumas taip ir lieka "kazkur nanapus" :o)

  AtsakytiPanaikinti
 6. tai cia fainulkai tokie prie "bajerio".
  as uz Elze.
  Ir Lordi.
  Ir uz savus lt united.

  AtsakytiPanaikinti

Vieno tokio žmogaus dienoraštis © Adaptuotas 2008 Dicas Blogger šablonas.

TOPO