2006 m. spalio 9 d.

Gyvenimo devynaukštyje ypatumai

Mačiau kažkas vienam dienoraštyje fiksuoja savo kiemą. O mūsų name labai verta dėmesio yra laiptinė. Taigi, keli užfiksuoti vaizdeliai pateikiami susipažinimui su gyvenimo devynaukštyje ypatumais. Šiaip ne patys "geriausi" vaizdai pakliuvo šį kartą. Būna daug "geresnių". Čia tiesiog įprasti, kasdieniniai, galima sakyti - daugmaž viskas tvarkoje.
Sienos paprastai naudojamos vietinės reikšmės naujienoms ir reklamai.

Tačiau galima suusirasti labai daug įdomių antikvarinių daiktų, technikos ir pan.

Nepaisant to, kad nepataikoma išpilti šiukšles, tačiau nelieka nuskriausti be nakvynės likę pakeleiviai - yra kuo užsikloti.

Gal prireiks kitam kartui dūmelio.

Nežinau kaip čia komentuoti...

Išlieka tik išvėrmingiausios pašto dėžutės. Manoji tik trečia, pas vieną suvirintoją pagal spec. užsakymą (čia jos nesimato) pagaminta išliko vis dar prie sienos kaba.

Tiesiog tokia tvarka.

Baldų paprastai irgi būna didelis pasirinkimas: sofų, fotelių, spintelių ir pan. Kartais tie baldai dega. Taip pat būna didelis pasirinkimas langų ir durų.Liftas irgi skirtas tik sveikų nervų piliečiams. Pirmą kartą į jį pakliuvę ir matydami po kojomis kelių cm. tarpus tap sienelių ir grindų - paprastai laukia, kada dugnas su jais pačiais lėks žemyn.

Nors realiai daug nemalonesni būna įvairaus klampumo ir kvapo skysčiai.

Dar gal kam įdomu apie šunų vedžiojimo devynaukštyje ypatumus. Tai yra daroma labai paprastai - šuo išleidžiamas pro duris ir belakstydamas po laiptinę atlieka visus savo gamtinius reikalus. Nors kartais ne tik šunys... Problema, kad naujai įsuktos lemputės jei pasiseka dega tik kelias dienas. Todėl tamsiu paros metu vaikščioti tokiame minų lauke ypatingai pavojinga.
Gal pagalvojote, kad čia niekas nevalo. Valo. Tiesa, valytojos keičiasi labai dažnai. Nelabai įsivaizduoju, kas norėtų pastoviai tokio darbo.
Ar ką galima pakeisti - būna visokių akcijų, bet vienas kaimynas yra išsireiškęs: "- poka tut budut žitj ne liudi a bydla, tak i budet."
Nežinau, kaip reiktų versti ta žodelį "bydla", bet spėju, kad jis yra švelnybinis išsireiškimas tokio laiptinės dizaino kūrėjams.
Turbūt nereikia pasakoti, kaip norisi ši namą palikti kuo greičiau...

11 komentarų:

 1. Anonimiškasspalio 10, 2006

  Labiausiai patiko nuotrauka su antikvariniu patefonu ir toji, kurios Joakimas nesiryžo komentuoti. :)

  O puslapį "Mano kiemas" rasite čia:
  http://www.blogas.lt/manokiemas
  Verta aplankyti. Savotiškas ten humoras - iš mūsų visų kasdienybės.

  AtsakytiPanaikinti
 2. :) Nu nebuk toks pasipiktines ir savo chaton tokios tvarkos nepersinesk:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškasspalio 10, 2006

  Baisu, jau nebenoriu gyventi devynaukstyje. Net neisivaizdavau kad taip slyktu gali but. brrr

  AtsakytiPanaikinti
 4. Linai, čia jau ne pasipiktinimas. Čia labiau medžiaga pamąstymui ...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškasspalio 10, 2006

  Organizuok šeštadieninę talką ;-) Ir paskiau netingėk prisižiūrėti. Kasdien.

  Pas mus devynaukštyje tiesiog pora aukštų sienas persidažė ir iškart 2x gražiau viskas patapo :-)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonime, turbūt neįsiskaitei. Čia yra įdarbinta valytoja. Bet po sutvarkymo ir valymo jau kitą rytą vaizdas vėl kaip nuotraukose. O sienos irgi pakankamai dažnai yra optimistiškesnių gyventojų dažomos. Spėk kiek dienų būna neapipaišytos?
  Na aš suprantu, kad ne visi tokie devynaukščiai...

  AtsakytiPanaikinti
 7. Kodinė spyna yra. Po eilinio remonto kokią savaitę spyna ir durys palaiko. O po to vėl ...

  AtsakytiPanaikinti
 8. žiūriu, visokių gražių čia pasiūlymų tau duoda. :-) Ir spynas dėt, ir pačiam prižiūrėt. Matai, bent jau pašto dėžutę karo sąlygoms pasidarei - šaunuolis! Spėjų, kad į talką tie dizaineriai vis tiek neis, tai ir jos organizavimas kaip ir bergždžias. Tai vienintelė viltis lieka išsikraustyt. :-) Šiaip jau vaizdelis liūdnas - iki tiek, kad darosi juokinga. Juokas net ir nevilty padeda. :-D

  AtsakytiPanaikinti
 9. Anonimiškasspalio 20, 2006

  Nesusilaikiau nepakomentuodama, kadangi gyvenau gretimame devinaukstyje.
  Joakimas said: "Na aš suprantu, kad ne visi tokie devynaukščiai...". Patikekit musu devinaukstis yra VISISKAI toks pat. Man atrodo kat taip yra dar ir delto kad name yra ne 36 kaip daugumoje 9-auksciu o 72 butai! isivaizduokit zmoniu skaiciu!
  Liftai nuolat sulauzyti nes neatlaiko kruvio. Man atrodo reikia mazinti zmoniu skaiciu ir tik tada galvoti apie gyventoju kokybe, nes kol yra toks gyventoju kiekis visa kita tiesiog praranda prasme ir pastangos tampa beprasmes. Bet gyventi tokiame name, patykekit, yra baisu....

  Alina

  AtsakytiPanaikinti
 10. na, musu devynaukscio vaizdelis labai panasus.. tiesa, ta diena kai valytoja dirba, buna graziau gerokai.

  AtsakytiPanaikinti

Vieno tokio žmogaus dienoraštis © Adaptuotas 2008 Dicas Blogger šablonas.

TOPO