2005 m. birželio 14 d.

Atostogos Lietuvos kaimuose

Taigi, bandom pailsėti nuo darbų ir aplankyti draugus. Na, jei pažiūrėtume į Simono dienoraštį ir jo keliones, tai nėr ko nei pasakot, nei nuotraukų rodyti. Ką ten prieš jo briedžius mūsų prifotografuotos žąsys. Nors kaip čia pažiūrėjus. Kai ko jis tikrai nematė Lietuvoj. Kad ir tokios Dargio daubos - fantastiškas kampelis.
Taigi, už svetingumą dėkoju Linui iš Vištyčio.
O Linui iš Anykščių dėkoju už kvietimą pagrybauti. Dėja, pakvietimą pastebėjau tik grįžęs į Vilnių. Su pastaruoju Linu vis susikalam žodžiais, o gyvai gal ir nesusimuštume, ką gali žinoti? ;)
Dėkoju mano draugui Gintarui už šašlykus ir įdomias diskusijas. Linkiu neišsigąsti naujų pareigų ir pasitikint Dievu drąsiai žengti į naują etapą.
Dėkoju Petrui už nuostabias ekskursijas ir pasidalinimą gyvenimiška išmintimi.

O kadangi man tebesitęsia atostogos, tai galvoju, nebus labai baisus dalykas, jei patinginiausiu ir nuotraukas pasivogsiu iš Agnės (kartu su jos komentarais):

Atostogauti pradėjom Vištytyje. Ten toks didžiuuuulis ežeras, priklausantis lietuviams, rusams ir lenkams. Visur pasieniečiai tik zuja. Gaila, kad savaitės pradžioj buvo prastas oras, tik pirmą dieną truputį saulės gavom, o paskui lijo ir šalta buvo:( Mudvi su Elze suslogavom, jau manėm, kad reikės baigti kelionę ir šiaušti namo, bet nebuvo taip baisiai kaip galvojom, todėl kelionę ir snargliuotos tęsėm:DČia Robertas prie malūno be sparnų.

Vienišas arklys:)

Ožkelės dvynukės:)Žąselių būrį sutikom:)Čia mudvi sušalusios miegmaišiu dangstomės:)Čia jau vaikštinėjam po Vilkaviškį:)Aplankėm Basanavičiaus gimtinę ir radom ožkų, arklių, avių, triušių.Čia pasodintas didelis ąžuolynas, tik galėtų takeliai labiau sukultūrinti būti:)Rugiagėlių radau:)Netoli (nepamenu, kokioj gyvenvietėj) stovi sugriauta bažnyčia. Ją susprogdino besitraukdami vokiečiai per II-ą Pasaulinį. Dabar čia daugybė varnų gyvenų, pakėlė triukšmą, kai ten vaikštinėjom.Pakeliui pamatėm daug daug gandrų lankoj. Ten yra nemaža bala, tikriausiai varlinykas:)Mes jau Žemaitijoj. Pasibraidymai po Luksto ežerą, arba "apkatkė" prieš bliuzo naktis:) Jau kaip laukiu:GKarvutės:)Dargio dauboje Kaltinėnuose. Ten vieni ąžuolai.Čia vienas žmogelis savo sodybėlę nykštukais išsipuošęs:) Sakė, papigiai Lenkijoj užsipirko:DPrie valstybės "saugomos" sodybos. Nei juoktis, nei verkt. Viskas sugriūt baigia...Užlipę ant kažkokio piliakalnio, pamatėm gražią balą su sala. Aš belaipiodama išsivoliojau:D, bet tai kad lijo ir slidu buvo:)Ant Medvėgalio

Čia kadais buvo žvyro karjeras. Kai tapo nebenaudojamas, šalia klebonas suorganizavo gražų parkelį, o kad žmonės daugiau nebeknaisiotų žvyro, privežė daug daug akmenų. Dabar labai įdomiai atrodo ta dauba.

Lietuvaitė
Posted by Hello

7 komentarai:

 1. Anonimiškasbirželio 16, 2005

  Na kaip grazu. Dar ten nebuve, tiesa? Saunuoliai. O tuu bliuzo naktuu ar sulaukete?
  Gaila, kad oras tik dabar atshilo.
  Bet gal ir atostogos dar nesibaige?
  Lausime sugriztant.
  Audrone

  AtsakytiPanaikinti
 2. Na, šaunuoliai jūs. Aš irgi noriu. Gal kada ir pas mus dar atlėksit, kai Lietuvėlėn sugrįšim. Mums liko vos daugiau, kaip svaitėlė čia, bet Vankuverio sala turėtų būti labai įspudinga. Rytoj apie pusantros valandos iki jos keltu plauksim...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tai šią savaitę jau į darbą reikėjo. O į bliuzą ruošiamės liepos 1-2d. Jei kas ten būsit, tai susitiksim.
  Mano chebra šią savaitę planavo kaime pabūt. Tik mažės liga į Vilnių pargrąžino.
  O pas tave, Simonai, tai irgi turim idėjų kokį savaitgalį atlėti.

  AtsakytiPanaikinti
 4. nu lAAAAAAbai nuostabios nuotraukos,,,,pati graziausia Lietuva:D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pritarsiu Indrei :) nuostabios vietos, nuostabios nuotraukos ir neabejoju kad nuostabuz zmones

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonimiškasliepos 08, 2005

  Dekui Tau Jokimai ir tavo visai seimynai.Linkim greiciau isaugti visas "negales" Ir dekui uz ta "sventa" puslapi - ir nuotraukas - visada zinojau jog grazi musu lietuvele, o dabar tiesiog zinau kokia ji grazi ...

  AtsakytiPanaikinti
 7. Anonimiškasgruodžio 06, 2006

  Vištyčio ežeras Lenkijos respublikai, ačiū Dievuliui, dar nepriklauso, gana, kad RF daugiau kaip pusę turi.
  Sugriauta bažnyčia Bartininkuose (Vilkaviškio raj.)
  rs
  www.blogas.lt/rs

  AtsakytiPanaikinti

Vieno tokio žmogaus dienoraštis © Adaptuotas 2008 Dicas Blogger šablonas.

TOPO